Balet s Raffim

víkendový babinec

balet pre dospelých

Klasický tanec (balet) je základom tanečného umenia. Kladie veľké nároky na pohybovú disciplínu, presnosť, sústredenie a vedomý pohyb. Kultivuje telo, zdokonaľuje a rozvíja tanečné techniky a je preto ideálny v kombinácii s ľudovým tancom.

Výsledkom je, že na Slovensku profesionálne spoločnosti ako SĽUK a Lúčnica vyvinuli jedinečný štylistický folklór, ktorý sa zameriava na estetiku a krásu tiel a pohybu.

Kurz sa koná raz do týždna a spolu absolvuješ 10 hodín (10 x 60 min.) počas 2,5 mesiaca.  Na začiatku sa vždy na zemi ponaťahujeme a precvičíme flexibilitu a port de bras (prácu s rukami). Následne sa postavíme k baletnej tyči a ukážeme si základne pozície, prechody a kroky. Na záver hodiny sa povenujeme piruetám, skokom a iným priestorovým cvikom. Kurz je pre začiatočníkov bez predošlej tanečnej alebo baletnej skúsenosti. Hodina je vedená v anglickom jazyku a s francúzskou terminológiou. Preto sa okrem tanca zlepšíš aj v cudzom jazyku.

VIAC O MNE: Raffaele Zarrella

Termíny:

Pondelok 18:00-19:00 Tanečná sála City Dance M.Schn.Trnavského – Dúbravka – začíname 4.januára 2021

Cena za kurz je 69 eur na osobu. Individuálny vstup 10 eur/hod/osoba (iba v prípade voľného miesta).

Na hodinu si treba priniesť pohodlné oblečenie najlepšie obtiahnuté nakoľko sú dôležité línie pohybu. Ako obuv odporúčam baletné cvičky ale kľudne stačia na začiatok aj ponožky. Taktiež si prines fľašu s vodou a uteráčik.

Ak by ti neprišiel odpovedací mail, tak píš na kamila@tancujvykrucaj.sk alebo volaj na 0911/ 969 060

FB YT IG