MIESTA KDE SA VYKRÚCAME 2020

PONDELKY:

Tanečná sála KTC, Tehelná 26, Nové mesto
Túto tanečnú sálu si nemôžeš nevšimnúť. Nachádza sa vo veľkej červenej budove na Tehelnej ulici, priamo v budove polikliniky. Tanečná škola KTC má vlastný vchod priamo z ulice a prídeš k nemu po vysokých širokých schodoch. Pred prvou hodinou ťa bude vítať reklamný banner školy Tancuj Vykrúcaj, takže to určite neminieš. Keď vstúpiš do budovy,  tak sa ocitneš akoby úplne v inom svete. Už nie si v škaredej socialistickej budove, ale v modernom luxusnom priestore. K dispozícii máš priestrannú recepciu, kde sa môžeš občerstviť a na mäkkých sedačkách podebatiť  s ostatnými kurzistkami. Naše ľudové tanečky sa konajú na malej sále, ktorá je hneď vľavo od recepcie a vedľa šatní. Nájdeš tu aj toalety a sprchy. 
PARKOVANIE: Parkovať sa dá kdekoľvek v okolitých uličkách.
MHD: Električkou na Vajnorskú č. 2, 4 zastávka Odbojárov. Z Račianskej električkou č. 3, 5, 17 na Pioniersku, odtiaľ prejdeš pešo cez koľaje a si tu.

Tanečná sála TOP CENTRUM, Hrobáková 5, Petržalka
sa nachádza v budove bývalej škôlky. Momentálne v tanečnej škole TOP CENTRUM. Po príchode treba výjsť na balkón kde je vchod. Príchod z ulice Osuského.
PARKOVANIE: Parkovať môžeš priamo pred na ulici Osuského.  A v okolitých uličkách.
MHD: zastávka Hrobáková (68,83,92,9596)

UTORKY:

Tanečná sála ByRamos, Martinčeková 17, Ružinov
sa nachádza v budove zvanej Rotunda, hneď na prízemí z ľavej strany reštaurácie. K dispozícii máš veľkú šatňu so skrinkami, WC a sprchu.
PARKOVANIE: Bezproblémové v okolí Rotundy a v uličkách.
MHD,SAD: Autobus: Zastávka: Prievozská č.98 Zastávka: Pažitková č.201, 202, 212 a taktiež tu stoja aj medzimestské autobusy SAD

STREDY:

Tanečná sála TOP CENTRUM, Súkennická 4, Staré Mesto
Nachádza sa v Apollo klube na prízemí. Vchod je zo zadu za rampou. Keď vojdeš do vnútra cez vrátnicu, pôjdeš rovno a do ľava. Tam uvidíš vchod do novej veľkej sály TOPCENTRUM k dispozícií máš šatňu ale aj bar kde si môžes spolu s ostatnými kurzistkami oddýchnuť pred alebo po kurze.
PARKOVANIE: Parkovať sa dá kdekoľvek na ulici Súkennická a v okolitých uličkách.
MHD: Autobusom 88,50,90 na Panorama city a potom pešo. Alebo zastávka Prístavna 87,68.

ŠTVRTKY:

Tanečná sála KTC, Majerníková 60, Karlova Ves
Sme v budove Základnej školy, ktorá je súbežná s hlavnou cestou. Je hneď vedľa zastávky ZŠ Majerníková. Zo spodnej časti budovy hľadaj široké schody a mrežovú bránu, kde nájdeš vlastný vchod so zvončekom. Tanečná sála sa bude nachádzať hneď vpravo. Budeme tu mať k dispozícii recepciu, sprchu, šatňu aj toalety.
PARKOVANIE: Parkovať sa dá v okolitých uličkách.
MHD: Autobusom na zástavku ZŠ Majerníkova,  č. 32,33 a 133

Tanečná sála CITY DANCE, M.Schneidera Trnavského 7, Dúbravka
Nachádza sa v budove pri SAMOŠKE vstup z boku alebo z hlavnej cesty. Nad vstupom je napísané veľkým Tanečná škola.
PARKOVANIE: Bezproblémové vedľa budovy je veľké parkovisko
MHD: Zastávka Švantnerova električka č. 4,5 autobus č. 20,83,84

FB YT IG