Oddýchni si deva 2

víkendový babinec

POZVÁNKA

Veľmi pekne sa vám chcem poďakovať  za ukončenie kurzov roku 2019 a ďakujem aj tým čo sa ešte stále vykrúcajú. Myslím, že to bol vydarený rok a preto si zaslúži aby sme ho spoločne oslávili.

Pozývam Vás preto na večer plný ľudovej hudby, tanca a dobrej nálady. Kľudne zoberte partnera, kamošku, mamu či deti a spoločne si zatancujeme, požartujeme a čo to pojeme. Na začiatku si dáme prípitok a môžeme ísť na tanečný workshop dobre naladení. Na workshope sa naučíte kroky z oblastí Podpoľania, Myjavy, Liptova, Zemplínu či Horehronia. A po dobre odvedenej robote si vypočujeme a zatancujeme na ĽH Vieska z Vištuka, odkiaľ mimochodom aj ja pochádzam. Kto vie, možno nám zahráju práve tu našu a zakrepčíme niečo čo už vieme. Počas toho si môžete dzobnúť s pripravených jednohubiek a osviežiť sa limonádou. Verím, že sa nájdu opäť šikovné devy, ktoré by ako minulý rok priniesli nejaké sladkosti a slanosti či domácu? 🙂

Taktiež vás čaká súťaž a víťaz vyhrá free 10.týždňový kurz. A ak by nám zábavy stále nestačilo, môžme pokračovať do mesta na Vianočné trhy.

Budem sa na vás tešiť.

 

Kamila

 

Termín:

Piatok

Vstupné:

 

Ak by ti neprišiel odpovedací mail, tak píš na kamila@tancujvykrucaj.sk alebo volaj na 0911/ 969 060

FB YT IG