Vykrúcaj sa doma

video vykrúcanie pre zaneprázdnených

Online Kurz MYJAVSKÉ TANEČKY pre začiatočníčky

sa koná raz do týždna a spolu absolvuješ 15 hodín (15 x 60 min.) počas 4 mesiacov. Okrem budovania kondičky sa naučíš aj dve jednoduché choreografie inšpirované krokmi z Myjavy a jeden tanec z Trenčína. Popreplietame nôžkami v sprievode krásnej hudby. Vycibríš si tanečnú pamäť a na záver každej hodiny si zaposilujeme a následne vystretchujeme svalstvo. Kurz je vhodný pre dospelé ženy bez vekového obmedzenia a bez predošlej skúsenosti s tancom. Hodiny prebiehajú v uzavretej skupine na Facebooku v rámci LIVE STREAM. 🙂

Termíny:

PONDELOK:
17:30-18:30 – začíname 30.marca
19:00-20:00 –
začíname 30.marca

UTOROK:
18:30-19:30 – začíname 31.marca

STREDA:
18:00-19:00  –
začíname 1.apríla

ŠTVRTOK:
18:00-19:00  –
začíname 2. apríla
19:30-20:30  – začiname 2.apríla

Cena za každý kurz je 69 eur na osobu.

Ak sa nebudeš môcť zúčastniť svojho termínu, môžeš sa pridať na hodinu v iný deň a čas.

 

Prihlás sa cez mail: kamila@tancujvykrucaj.sk

 

Skype a Inštruktážne video

V prípade že máš veľa práce a nemáš čas si zabehnúť zacvičiť alebo zatancovať pravidelne? Tak práve pre teba mám jednoduchú možnosť ako sa zúčastniť ľudového kurzu aj z pohodlia tvojho domova.

Objednaj si už teraz inštruktážne video v dvoch častiach, počas budovania kondičky sa naučíš aj jednu krátku choreografiu. Video obsahuje vždy na začiatku rozcvičku, prevedenie základnými krokmi, rôzne typy krútenia, učenie sa choreografie a na záver posilňovanie brušných svalov a stretching. Kurz má rovnaký priebeh a repertoár ako klasické kurzy. Ak sa ti kurz zapáči môžeš v ňom pokračovať aj ďalej v dalšom dvoj videu s novou choreografiou.

Cena za dvoj-video je 6€ 

alebo

Skype lekcia (60min) 6€/os 

 

Objednaj na kamila@tancujvykrucaj.sk

FB YT IG