Vykrúcaj sa mama

pre mamy s deťmi od 3 mesiacov

Vykrúcaj sa mama prebieha s dieťaťom v nosiči (šatke) a vytvára tak prepojenie medzi eufóriou z tanca s kontaktom dieťaťa. Kombinuje posilňovacie pohyby s ladnými gestami baletu a folklóru. Originálna metóda kombinovaná z pohybov kde je matka s dieťaťom ako jeden ale aj samostatné cvičenie s bábätkami na podložke je skvelý a zábavný spôsob ako byť fit aj s dieťaťom. Príďte si posilniť telo aj myseľ!

Kurz Vykrúcaj sa mama

sa koná raz do týždna. Počas 1 mesiaca (5x60min) sa okrem budovania kondičky naučíš aj základné kroky a prvky z baletu a folklóru.  Zapotíš sa v sprievode ľudovej a klasickej hudby spolu s profesionálnou tanečníčkou (mamou) Kamila Zarrella. Vycibríš si tanečnosť, ale taktiež si zaposiluješ a a tvoje bábätko si pospí, spozná sa s inými ale aj spoločne vystrečujete svalstvo. Klasický tanec (balet) je základom tanečného umenia, kladie veľké nároky na pohybovú disciplínu, presnosť, sústredenie a vedomý pohyb. Kultivuje telo, zdokonaľuje a rozvíja iné tanečné techniky. Kurz je vhodný pre dospelé ženy a mužov, bez vekového obmedzenia a bez predošlej skúsenosti s tancom.

SEPTEMBER 2023: 

STREDA: 13:00-14:00 Centrum Lilienka Haanova 35, Petržalka – začíname 13. septembra 2023

 

Prvá hodina 10 eur, ak sa vám zapáči môžete sa pridať na celý kurz za 40 eur na osobu. Na hodine je max 5 uchádzačiek.

Stačí ti priniesť iba seba v tričku, legínach, pohodlných topánkach (cvičkách) s nosičom (šatkou) a s uteráčikom a úsmevom na tvári. Hodina môže byť prerušená kojením.

Vyskúšaj prvú hodinu za 10 eur a rozhodneš sa či chceš pokračovať na celý kurz.

FB YT IG
Nastavenie cookies