Vykrúcaj sa pri mori

roztancovaná aktívna dovolenka

Nebaví ťa počas dovolenky iba ležať na pláži a opekať sa na slnku? Okrem oddychu pri mori môžeš načerpať energiu aj tanečnou aktivitou. Folklórny aerobik ťa nabudí do celého dňa. Naučíš sa kroky slovenského folklóru a udržíš sa v kondícii aj keď sa budeš napchávať pri švédskych stoloch. 🙂 Tak zober kamošku či svojho priateľa alebo manžela s dieťaťom a roztancuj svoju dovolenku do dobrej nálady.

Milé devy, spolu so spriatelenou cestovkou TRAVELISIN som pre vás pripravila dva termíny výnimočného pobytu pri mori v destinácii Portorož v Slovinsku. Ubytovanie si môžeš vybrať presne podľa svojej predstavy z dvoch rôznych kategórií hotelov. Počas 8 dňovej dovolenky mám pre teba pripravený špeciálny folklórny mix tancov z celého Slovenska. A ako budeme spolu dovolenkovať? Celú sobotu a nedeľu máš pre seba na aklimatizáciu, pre relax pri mori či spoznávanie okolia. V pondelok a utorok si už spolu zakrepčíme. V stredu si dáme pauzu a čas na výlety či iné individuálne plány. Štvrtok a piatok opäť nabehneme na tanečnú nôtu. A v sobotu ťa čaká už len cestovná horúčka smerom domov. Vykrúcať sa budeme vždy pred raňajkami pri mori od 8:00-9:00 a pred večerou od 18:00-19:00 v tanečnej sále. Na každej hodine sa na začiatku rozcvičíme a zahrejeme telo. Následne sa učíme kroky daného tanca, precvičujeme a dolaďujeme choreografie. Na záver hodiny dorazíme telo posilovačkami a strečingom v rytme ľudoviek. A potom šup opäť do mora.

Termíny

18.8. – 25.8.2018 – 8 dní v Hoteli Histrion**** alebo vo Vile Park***

25.8. – 1.9. 2018 – 8 dní v Hoteli Histrion**** 


Cena za kurz Vykrúcaj sa pri mori je 95 eur na osobu
(2 x denne – pondelok, utorok, štvrtok a piatok – spolu 8 lekcií x 60 min.) Na každej hodine budeš mať k dispozícii sukničku, aby sa ti lepšie krútilo.

Ubytovanie

Podrobné informácie o ubytovaní, strave, doprave a poistení nájdeš tu:

Páči sa ti predstava aktívnej tanečnej dovolenky pri mori? Tak neváhaj a prihlás sa! Ak chceš získať bližšiu predstavu, čo ťa tam môže čakať, tak sa príď pozrieť na niektorú hodinu kurzu Vykrúcaj sa moja v Bratislave. Uvidíš a neoľutuješ. Užijeme si spolu perfektnú letnú dovolenku.

Ak by ti neprišiel odpovedací mail, tak píš na kamila@tancujvykrucaj.sk alebo volaj na 0950/ 356 579

FB YT IG