Naša lektorka Rebecca!

Ahojte! Na našich kurzoch sa po novom môžete stretnúť aj s našou lektorkou Rebe celým menom Rebeccou Tobiášovou je to šikovná tanečníčka, pochádzajúca z Bratislavy.

Tancu sa začala venovať v detstve v Tanečnej škole Elastic, ktorá bola zameraná najmä na street dance.

Po niekoľkých rokoch sa rozhodla rozšíriť si obzory a prešla do Tanečnej školy Jumbo, v ktorej sa priučila základom mnohých ďalších štýlov a techník. V rámci hip-hopu, ktorému sa venovala najviac, sa zúčastnila viacerých súťaží na Slovensku.

Neskôr kvôli zraneniu prežila nútenú pauzu od tanca a začala sa venovať ako inštruktorka skupinovému cvičeniu Jumping, ktoré spája kardio tréning s hudbou a tanečnými prvkami.

Medzičasom začala spoznávať čaro slovenského folklóru. Od tradícií, zvykov a remesiel sa dostala až k tancu. Po úspešnej rekonvalescencii sa začlenila do súboru Živel, v ktorom sa zdokonaľovala v ľudových tancoch.

Momentálne je členkou prevažne street dance zoskupenia Spicylicious. Pohybu sa venuje aj v rámci štúdia fyzioterapie na Slovenskej zdravotníckej univerzite.  A ako dnes už ako lektorka u nás v Tancuj tancuj vykrúcaj.

Veľmi sa tešíme že ju máme a veríme, že sa vám s ňou bude dobre vykrúcať.

 

Kamila

FB YT IG
Nastavenie cookies