Sobotná Vykrúcačka

intenzívny sobotný workshop

Špeciálne workshopy  sú pre všetkých tancuchtivých,  ktorí nevedia vydržať bez pohybu a hudby. A radi by  spoznali na vlastnej koži náš slovenský ale aj talianský folklór. Počas tanečného „maratónu“ sa naučíme krepčiť tradičné tance, ale taktiež sa zapotíme pri silových či rytmických cvičeniach. Workshop je vhodný pre začiatočníkov bez predošlej tanečnej skúsenosti. 

 

Folklórny aerobik – Mix 

Príď sa s nami vykrúcať v rytme ľudového tanca so zameraním na rôzne slovenské tanečné oblasti. Workshop trvá 60 minút.  Kde sa budeme venovať folklóru a naučíme sa spolu nové kroky a taktiež sa naučíme aj jednu krátku choreografiu. Zažijete nielen kopec zábavy, ale spoznáte aj niečo nové. Skvelé na odreagovanie a vypotenie sa. Vhodné pre devy, šuhajov a pre ľudí bez predošlej tan. skúsenosti. 

Termín:

SOBOTA 30. júla:

11:00-12:00  Tanečná sála By Ramos, Martinčeková 17, Ružinov  

 

Talianský folklór 

Po úspešnom workshope Talianských tancov sa môžete tešiť opäť na Raffiho a jeho skvelú hodinu talianského folklóru. Viac o Raffim tu. Naučí vás kroky z talianských tancov ako  Pizzica, Tarantella, ale taktiež sa dozviete z akej talianskej oblasti pochadzajú a ako vôbec vznikli. Môžete sa tiež tešiť na krátku choreografiu v sprievode originálnych hudobných nahrávok.  Hodina je vhodná taktiež pre začiatočníkov. 

Termíny:

SOBOTA 30.júla:

10:00-11:00 Tanečná sála By Ramos, Martinčeková 17, Ružinov 

 

 

 

Cena za jeden workshop je 8 eur na osobu. Zaži folklórny masaker, pri ktorom sa zaručene spotíš. Prihlás sa na oba workshopy a zaplať iba 14€/os.

Na hodinu potrebuješ pohodlné oblečenie, uteráčik a flašu s vodou.

 

 
 

 

FB YT IG
Nastavenia cookies