Sobotná Vykrúcačka

intenzívne sobotné workshopy

Špeciálne workshopy  sú pre všetkých tancuchtivých,  ktorí nevedia vydržať bez pohybu a hudby. A radi by  spoznali na vlastnej koži náš slovenský folklór. Počas tanečného „maratónu“ sa naučíme krepčiť tradičné tance, ale aj základy súčastného moderného tanca s prvkami folklóru a taktiež sa zapotíme pri silových či rytmických cvičeniach. Workshop je vhodný pre začiatočníkov bez predošlej tanečnej skúsenosti. 

 

Folklórny aerobik & Moderný folklór + 2 choreografie

Príď sa s nami vykrúcať v rytme ľudového tanca so zameraním na rôzne slovenské tanečné oblasti. Workshop trvá 2 hodiny.  Kde sa budeme na začiatku venovať folklóru a naučíme sa spolu nové kroky zo všetkých Slovenských tanečných oblastí. Taktiež sa naučíme jednu krátku cigánsku choreografiu. Druhá časť hodiny bude zameraná na moderný tanec s prvkami folklóru. Zažijete nielen kopec zábavy, ale spoznáte aj niečo nové. Skvelé na odreagovanie a vypotenie sa. Vhodné pre devy, šuhajov a pre ľudí bez predošlej tan. skúsenosti. 

Termíny:

SOBOTA: 27. máj 2023 10:30-12:30 – By Ramos Martinčeková 17, Ružinov (veľká sála) 

SOBOTA: 17. jún 2023 10:30-12:30 – By Ramos Martinčeková 17, Ružinov (veľká sála) 

 

Cena za workshop je 16 eur na osobu. Prihlás sa na oba workshopy a zaplatíš 28 eur. Zaži folklórny masaker, pri ktorom sa zaručene spotíš. 

AKCIA! 1 + 1 za polovicu! Do prihlášky treba dať obe mená.

 

Na hodinu potrebuješ pohodlné oblečenie a obuv, uteráčik a flašu s vodou. Pre otvorenie workshopu je minimálny počet uchádzačov 6.

 

 
 

 

FB YT IG
Nastavenia cookies