Vykrúcaj sa mama

pre mamy s deťmi od 3 mesiacov

Vykrúcaj sa mama prebieha s dieťaťom v nosiči (šatke) a vytvára tak prepojenie medzi eufóriou z tanca s kontaktom dieťaťa. Kombinuje posilňovacie pohyby s ladnými gestami baletu a folklóru. Originálna metóda kombinovaná z pohybov kde je matka s dieťaťom ako jeden ale aj samostatné cvičenie s bábätkami na podložke je skvelý a zábavný spôsob ako byť fit aj s dieťaťom. Príďte si posilniť telo aj myseľ!

Kurz Vykrúcaj sa mama

sa koná raz do týždnaPočas 2,5 mesiaca (10x60min) sa okrem budovania kondičky naučíš aj základné kroky a prvky z baletu a folklóru.  Zapotíš sa v sprievode ľudovej a klasickej hudby spolu s profesionálnou tanečníčkou (mamou) Kamila Zarrella. Vycibríš si tanečnosť, ale taktiež si zaposiluješ a a tvoje bábätko si pospí, spozná sa a inými ale aj vystrečuje svalstvo. Klasický tanec (balet) je základom tanečného umenia, kladie veľké nároky na pohybovú disciplínu, presnosť, sústredenie a vedomý pohyb. Kultivuje telo, zdokonaľuje a rozvíja iné tanečné techniky. Kurz je vhodný pre dospelé ženy a mužov, bez vekového obmedzenia a bez predošlej skúsenosti s tancom.

Termíny 2022: 

Online na FB:

Streda 11:00-11:50 – začíname 18. januára 2023

Live na tanečnej sále:

Streda 13:30-14:30 Centrum Lilienka, Haanova 35, Petržalka – začíname 18. januára 2023

 

Cena za kurz  je 79 eur na osobu. Individuálna hodina je možná iba v prípade voľného miesta. Cena 10 eur na osobu. 

Stačí ti priniesť iba seba v tričku, legínach, pohodlných topánkach (cvičkách) s nosičom (šatkou) a s uteráčikom a úsmevom na tvári.

(Vyskúšaj prvú hodinu za 10 eur a rozhodneš sa či chceš pokraovať na celý kurz – je potrebné prihlásenie sa cez formulár )
FB YT IG
Nastavenia cookies