Vykrúcaj sa mama

pre mamy s deťmi od 3 mesiacov

Vykrúcaj sa mama začína začiatočnou rozcvičkou s dieťaťom v nosiči (šatke) a vytvára tak prepojenie medzi eufóriou z tanca s kontaktom dieťaťa. Následne dieťa odložíme na podložku a cvičíme spolu s ním na zemi. Pokiaľ máte už behúňa ako ja, môže sa hrať s hračkami a inými deťmi. Kombinujeme posilňovacie pohyby s ladnými gestami baletu a folklóru. Originálna metóda kombinovaná z pohybov kde je matka s dieťaťom ako jeden, ale aj samostatné cvičenie s deťmi na podložke je skvelý a zábavný spôsob ako byť fit aj s dieťaťom. Príďte si posilniť telo aj myseľ!

Kurz Vykrúcaj sa mama

sa koná raz do týždna. Okrem budovania kondičky naučíš aj základné kroky a prvky z baletu a folklóru.  Zapotíš sa v sprievode ľudovej a klasickej hudby spolu s profesionálnou tanečníčkou (mamou) Kamila Zarrella. Vycibríš si tanečnosť, ale taktiež si zaposiluješ a a tvoje bábätko si pospí/zahrá sa. Klasický tanec (balet) je základom tanečného umenia, kladie veľké nároky na pohybovú disciplínu, presnosť, sústredenie a vedomý pohyb. Kultivuje telo, zdokonaľuje a rozvíja iné tanečné techniky. Kurz je vhodný pre dospelé ženy, bez vekového obmedzenia a bez predošlej skúsenosti s tancom.

Termíny: 

PONDELOK 15. januára 2024: 16:30-17:30 Creative Labyrinth, Šusteková 49, Bratislava – Petržalka

PONDELOK 22. januára 2024: 16:30-17:30 Creative Labyrinth, Šusteková 49, Bratislava – Petržalka

PONDELOK 29. januára 2024: 16:30-17:30 Creative Labyrinth, Šusteková 49, Bratislava – Petržalka

 

Jednorázovky 10 eur na osobu. 

Stačí ti priniesť iba seba v tričku, legínach, pohodlných topánkach (cvičkách) s nosičom (šatkou) a s uteráčikom a úsmevom na tvári. Hodina môže byť prerušená kojením.

 

FB YT IG
Nastavenie cookies