Víkendová vykrúcačka

intenzívne víkendové workshopy

Špeciálny workshop je pre všetkých tancuchtivých,  ktorí nevedia vydržať bez pohybu a hudby. A radi by  spoznali na vlastnej koži tanec a náš slovenský folklór. Počas tanečného „maratónu“ sa naučíme krepčiť tradičné tance ale aj novinku moderný folklor.  Taktiež sa zapotíme pri silových či rytmických cvičeniach. Workshop je vhodný pre začiatočníkov bez predošlej tanečnej skúsenosti. 

Zažijete nielen kopec zábavy, ale spoznáte aj niečo nové. Skvelé na odreagovanie a vypotenie sa. Vhodné pre devy bez predošlej tanečnej skúsenosti a bez vekového obmedzenia

Folklórny aerobik – vareškový tanec

Príď sa s nami vykrúcať v rytme ľudového tanca so zameraním na rôzne slovenské tanečné oblasti. Workshop trvá 60 minút.  Kde sa budeme na začiatku venovať folklórnej rozcvičke a naučíme sa spolu nové kroky, ale aj rytmické cvičenia. Taktiež sa naučíme jednu krátku choreografiu s vareškami, preto si prosím nezabudni priniesť dve drevené varešky.. Na záver hodiny si ešte zaposilujeme a vystretchujeme svalstvo. 

Termín:


NEDEĽA 26. mája 2024: 10:00-11:00 – IUVENTA Karloveská 68, Bratislava (veľká sála)

 

Moderný folklór

Moderný folklór je spojením ľudového a moderného tanca. Na hodine sa naučíte okrem ostrých ľudových krokov aj ľahkosť a eleganciu moderného, ale aj klasického tanca.  Na začiatku naštartujeme naše telo a svaly silovými cvičeniami na spevnenie chrbta, stehien a zadku. Následne rozpohybujeme naše telo po priestore. Naučíme sa krátku choreografiu ktorá bude prepojením folklóru a plynulého pohybu. Na záver hodiny si ešte vystretchujeme svalstvo. 

Termín:

NEDEĽA 26. mája 2024: 11:00-12:00 – IUVENTA Karloveská 68, Bratislava (veľká sála)

 

Cena za jeden workshop je 8 eur na osobu.  

Na hodinu potrebuješ pohodlné oblečenie a obuv, uteráčik a flašu s vodou. Na hodine dostaneš k zapožičaniu cvičnú sukničku, 

 
 

 

FB YT IG
Nastavenie cookies