Vykrúcaj sa doma

online ľudovky a balet

Facebook – LIVE STREAM 

Chceš tancovať, ale máš veľa práce a nemáš čas si zabehnúť zacvičiť, alebo ti to momentálna situácia nedovoľuje?

Tak práve pre teba mám jednoduchú možnosť, ako sa zúčastniť ľudového a baletného kurzu aj z pohodlia tvojho domova. 

Prihlás sa už teraz (10x60min). Hodiny sa streamuju z klasického kurzu Vykrúcaj sa moja každý utorok o 19:00. Videá sa ukladajú a vieš si ich pretočiť a pozrieť kedykoľvek aj viac krát. 

 

KURZ FOLKLÓR

Okrem budovania kondičky sa naučíš aj tri jednoduché choreografie inšpirované krokmi z Liptovskej, Podpolianskej, Východniarskej  či Terchovskej tanečnej oblasti. Popreplietame nôžkami v sprievode krásnej hudby. Vycibríš si tanečnú pamäť a na záver každej hodiny si zaposilujeme a následne vystretchujeme svalstvo. Kurz je vhodný pre dospelé ženy bez vekového obmedzenia a bez predošlej skúsenosti s tancom.

KURZ BALET s Raffim

Klasický tanec (balet) je základom tanečného umenia. Kladie veľké nároky na pohybovú disciplínu, presnosť, sústredenie a vedomý pohyb. Kultivuje telo, zdokonaľuje a rozvíja tanečné techniky a je preto ideálny v kombinácii s ľudovým tancom. Na začiatku hodiny sa vždy rozcvičimé na zemi a následne sa premiestnime k baletnej tyči (v našom prípade k stoličke) pri ktorej si vieme skontrolovať stabilitu a balans. Na záver hodiny si vždy spravíme port de bras (t.j pohyb horných končatín) Kurz je vhodný pre začiatočníkov.

Stačí ak si zaregistrovaná na facebooku, kde budeš pridaná do súkromnej skupiny Tancuj Vykrúcaj, v ktorej bude daný LIVESTREAM. Výhodou je že ak si živý vstup nestihla, môžeš si ho pustiť aj zo záznamu.

 

Termíny:

KURZ BALET: 

čoskoro..

KURZ FOLKLÓR:

PONDELOK 19:00-20:00 – začíname 12.septembra 2022 v súkromnej skupine na FB

 

Cena za každý 10.týždňový kurz je 69 eur.  

 

Na hodinu si treba pripraviť pohodlné oblečenie (legíny a tričko). Ako obuv odporúčam tenisky alebo tanečné cvičky, prípadne na boso. Taktiež si priprav fľašu s vodou a uteráčik.

Ak by ti neprišiel odpovedací mail, tak píš na kamila@tancujvykrucaj.sk alebo volaj na 0911/ 969 060

 

FB YT IG
Nastavenia cookies