Vykrúcaj sa doma

online ľudovky a balet

Facebook – LIVE STREAM 

Chceš tancovať, ale máš veľa práce a nemáš čas si zabehnúť zacvičiť, alebo ti to momentálna situácia nedovoľuje?

Tak práve pre teba mám jednoduchú možnosť, ako sa zúčastniť ľudového alebo baletného kurzu aj z pohodlia tvojho domova. 

Prihlás sa už teraz (10x60min). Hodiny sa streamuju z klasického kurzu Vykrúcaj sa moja každý štvrtok o 18:00. Videá sa ukladajú a vieš si ich pretočiť a pozrieť kedykoľvek aj viac krát. 

KURZ FOLKLÓR

Okrem budovania kondičky sa naučíš aj tri jednoduché choreografie inšpirované krokmi z Liptovskej, Podpolianskej, Východniarskej  či Terchovskej tanečnej oblasti. Popreplietame nôžkami v sprievode krásnej hudby. Vycibríš si tanečnú pamäť a na záver každej hodiny si zaposilujeme a následne vystretchujeme svalstvo. Kurz je vhodný pre dospelé ženy bez vekového obmedzenia a bez predošlej skúsenosti s tancom.

Stačí ak si zaregistrovaná na facebooku, kde budeš pridaná do súkromnej skupiny Tancuj Vykrúcaj, v ktorej bude daný LIVESTREAM. Výhodou je, že ak si živý vstup nestihla, môžeš si ho pustiť aj zo záznamu.

Termíny:

KURZ FOLKLÓR:

ŠTVRTKY 18:00-19:00 – začíname 28. marca 2024 budete súčasťou hodiny ktorá sa koná naživo na sále v súkromnej skupine na FB.

Cena za každý 10 týždňový kurz je 69 eur.  

Na hodinu si treba pripraviť pohodlné oblečenie (legíny a tričko). Ako obuv odporúčam tenisky alebo tanečné cvičky, prípadne na boso. Taktiež si priprav fľašu s vodou a uteráčik.

Ak by ti neprišiel odpovedací mail, tak píš na kamila@tancujvykrucaj.sk 

 

FB YT IG
Nastavenie cookies