Vykrúť sa z roboty

teambuildingové ľudovky pre firmy

Nielen prácou je človek živý. Potrebujete motivovať svojich ľudí k lepším výkonom a zobudiť v nich spolupatričnosť k vašej firme? Teambuilding je tou najlepšou cestou. Ale kto povedal, že to musí byť iba strieľačka na paintballe či opiáš na chate? Roztancujte svoj tím v ľudovom rytme. Budete prekvapení koľko zábavy zažijete. Nepodceňujte ľudovky, svalovica vás veru neobíde. 🙂 Spoznajte s kolegami našu slovenskú kultúru. Zbavte sa počítača a začnite sa so mnou Vykrúcať a vyrábať folklórne čelenky a motýlikov.

pre viac informácii a prezentáciu píš na kamila@tancujvykrucaj.sk

Referencie:

Už v roku 2017 sa vykrútilo z roboty osem šikovných dievčat z Dellu. Skvelo sme sa zabavili a zapotili pri ženských tancoch Karička a Flaškový tanec. Okrem zážitku si odniesli aj červenú stužku do vlasov.

Vo februári 2018 sa stihli vykrútiť devy z Henkelu. V máji bolo 10 dievčat a aj jeden odvážny šuhaj z Galileo School. Spoločne si užili a spoznali liptovskú tanečnú oblasť. A v novembri sme sa vykrútili s devami a šuhajmi z Decathlonu na Východniarske tanečky. A už tradične si devy odniesli domov na pamiatku aj stužku do vlasov.

V máji 2019 sa vykrúcali celé rodiny na zaujímavom evente firmy AT&T v areáli Dostihovej dráhy v Bratislave.

V septembri 2019 sme sa vykrúcali na zaujímavom evente Tancuj, makaj, vykrúcaj s X-Bionic Sphere v Šamoríne.

V októbri 2019 sme sa spolu výkrúcali a vyrábali ručné výrobky na teambuildingu spolu s Tatra Bankou v príjemnom prostredí Hotela Pod Lipov v Modre.

V roku 2020 sme už stihli okrem vykrúcania a vyrábania kvetových čeleniek, pripraviť pre firmu CKM Travel aj 30 minutové folklórne vystúpenie spolu s ĽH Vieska.

Ďakujem všetkým za dôveru a za príjemne strávený čas so super ľuďmi. Teším sa na najbližšie Vykrúcanie z vašej roboty. 🙂

FB YT IG
Nastavenie cookies