Vykrúcame sa pre teba

súkromné vystúpenia a animácie na akciách

Hladáš darček v podobe tanečného vystúpenia, alebo len jednoducho potrebuješ obohatiť svoj event o niečo slovenské a tradičné folklórne? V ponuke mám tance párové aj čisto dievčenské, ale aj spojenie profesionálnych tanečných vystúpení s animáciou, kde sa diváci tiež naučia pár krokov spolu s tanečníkmi.  Tak nechaj svoj event vyniknúť a pre viac informácií či cenovú ponuku píš na kamila@tancujvykrucaj.sk

Referencie:

Ružinovský folklórny festival

Každoročne som súčasťou folklórneho festivalu v Bratislave – Ružinove, kde je okrem vystúpení pripravený aj bohatý sprievodný program, v rámci ktorého sú pre návštevníkov zabezpečené tvorivé dielne, filmy a dokumenty, ukážky remesiel, predaj tradičných výrobkov a v neposlednom rade aj môj RÝCHLOKURZ ĽUDOVÝCH TANCOV prispôsobený pre všetkých návštevníkov …aj pre ženy v lodičkách, mužov s kočíkom či veselým detičkám 🙂 Naposledy sme sa vykrúcali v roku 2023. Pozrite si video z roku 2017 TU a 2018 TU.

VIII. Remeselnícky jarmok v Partizánskej Ľupči

V septembri 2019 sa úspešne vykrúcali deti, ale aj dospelí na jarmoku v Partizánskej Ľupči. V rámci rozmanitého programu som organizovala dva 30 minutové workshopy Tancuj tancuj vykrúcaj.

V roku 2020 sme vystupovali na firemnom večierku pre CKM Travel.

 

FB YT IG
Nastavenie cookies